Рішення сільської ради за 2020 рік

 

35  сесія Петропавлівської сільської ради від 09 липня 2020 року.

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2020 року.

2. Про  стан виконання Програми соціально – економічного розвитку села за І півріччя 2020 року .

3. Про внесення змін до рішення  сесії №32-8/УІІ від 17.12.2019 р. « Про сільський бюджет на 2020 рік».

4. Про встановлення  місцевих податків та зборів на 2021 рік

5. Про встановлення податків на майно на 2021 рік.

6. Про встановлення орендної плати за землю на 2021 рік.

7.Про внесення змін до  штатного розпису  працівників апарату Петропавлівської   сільської  ради на 2020 рік.

8. Про преміювання сільського голови.

9. Про розгляд заяв громадян по земельних питаннях.

10. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі        ( на місцевості) гр.. Скороходьку  Сергію Станіславовичу.

11.Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою гр.. Скороходьку  Сергію Станіславовичу.

12 .Про надання дозволу на розроблення проектної документації із землеустрою гр. Бур’ян  Любові Миколаївні.

13.  .Про розгляд  заяви гр.. Немеш Галини Петрівни   щодо  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

14. Про розгляд  заяви гр.. Немеш Галини Петрівни   щодо  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

15. .Про розгляд  заяви гр.. Царенка Михайла Івановича  щодо  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

16. Про розгляд  заяви гр.. Царенка Михайла Івановича  щодо  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

17.Про розгляд  заяви гр.. Константінова Тараса Антоновича  щодо  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

18. Про списання  основних засобів.

19. Про  розгляд заяви гр..Остапенка Петра Миколайовича щодо  затвердження проекту   землеустрою про відведення земельної ділянки у власність.

20. Про  розгляд заяви гр..Остапенко Валентини Григорівни щодо  затвердження проекту   землеустрою про відведення земельної ділянки у власність.

21. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі

( на місцевості) гр.. Бур’ян  Любові Миколаївні.

22. Затвердження  експертної оцінки земельної ділянки ПП Петренку А.С.

 

34 сесія Петропавлівської сільської ради від 02 червня 2020 року.

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року.

2.Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень

3. Про внесення змін до рішення  сесії №32-8/УІІ від 17.12.2019 р. « Про сільський бюджет на 2020 рік».

4.Про надання матеріальної одноразової допомоги на лікування гр.. Панько Оксані Андріївні.

5. Про  розгляд заяви гр..Гоюка Дмитра Олексійовича  щодо  затвердження проекту землеустрою відведення  земельної ділянки  сільськогосподарського призначення в оренду..

6. Про  розгляд заяви гр..Остапенко Валентини Григорівни  щодо  затвердження  проекту  землеустрою про відведення  земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.

7.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.. Бур’яну Миколі Івановичу.

8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Бур’яну Миколі Івановичу.

9.Про розгляд заяв жителів села по земельних питаннях.

10.Про розгляд колективного звернення жителів вулиці Партизанської.

11.Про розгляд заяви гр.. Ворони А.М. щодо встановлення відеокамер.

12. Про затвердження постійної комісії "Порядку та Заходів щодо врегулювання  можливості виникнення конфлікту інтересів у діяльності сільського голови, депутатів та членів виконавчого комітету сільської ради".                                       

13.Про надання основної щорічної відпустки сільському голові Мажаренку Віталію Олександровичу за пророблений період.

14.Про розгляд заяви гр..Здоренка Анатолія Івановича  щодо  затвердження  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

15.Про надання дозволу  гр.. Лисак Марині Русланівні на розробку Проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

16.Про надання дозволу  гр.. Бабич Ірині Василівні  на розробку Проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

17.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр..Неху Івану Миколайовичу.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Неху Івану Миколайовичу.

 

33 сесія Петропавлівської сільської ради від  14 лютого  2020 року.

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за  2019 рік.

2. Про передачу зобов’язань на проведення видатків по виконанню власних повноважень.     

3.  Про внесення змін до рішення  сесії №32-8/УІІ від 17.12.2019 р. « Про сільський бюджет на 2020 рік».

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр..Стародубу Анатолію Григоровичу.

5. Про закриття по господарського номера за адресою вулиця Шевченка,56.

6. Про розгляд заяв жителів села по земельних питаннях.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Хемраєвій Наталії Олексіївні.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності у власність гр.. Мажаренку Віталію Олександровичу.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр .Горобцю Валерію Федоровичу. 

10. Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у приватну власність гр.. Горобцю Валерію Федоровичу. 

11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (формування нової земельної ділянки) у приватну власність гр.. Багачу Григорію Григоровичу.

12. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки (формування нової земельної ділянки) у приватну власність гр.. Багачу Григорію Григоровичу.

13. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр..Бальосі Катерині Григорівні.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (формування нової земельної ділянки) у приватну власність гр.Марченку Владиславу Ігоровичу.

15. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Остапенку Петру Миколайовичу.

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у приватну власність гр. Остапенку Петру Миколайовичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (формування нової земельної ділянки) у приватну власність гр. Остапенко Валентині Григорівні.

18. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Лупашку Руслану Анатолійовичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у приватну власність гр.. Лупашку Руслану Анатолійовичу.

20. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Лупашко Ользі Петрівні.

21. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр.. Чуєнко Галині Сергіївні.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у приватну власність гр.Чуєнко Галині Сергіївні 

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності у власність гр.. Мажаренко Світлані Миколаївні.

24. Про районну програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Городищенське районне територіальне медичне об׳єднання» Городищенської районної ради на  2020 рік.

25.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в  оренду.

26.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.. Хемраєвій Н.О.